RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

herqesss burayaa TIq yapp neLer warr

YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

herqesss burayaa TIq yapp neLer warr Empty
MesajKonu: herqesss burayaa TIq yapp neLer warr   herqesss burayaa TIq yapp neLer warr Icon_minitimePerş. 15 Ocak 2009 - 17:30

Her ne kaDr swmedm deseLrde ßn onLarn '' eski aşqLarıym ( : '' unuttm deseLrde ßn yne qn qLir aqLında saßhLarm..

>вiiяii ѕαnα „giiт“ dediiğiinde „кαLмαк iiѕтiiуσяυм“ diiyeвiiLмeкмiiş ѕeνмeкherqesss burayaa TIq yapp neLer warr Fn

>Dışını süsLr içini taqmaZ oLmuşSun.

>Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar

>ßekLerken kayßoLmu$um..haLa ßuLamadıLar

>s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

>seviLdiqini qöRemedinn şimdi teRqq ediLisini izLe

>HayaLLerimi Yaqın,Resmime ßakıpta aqLamaın saqN.ßu ßi hatıradr,dikkatLi ßaqın.Kıymetim Yoqsa, ''YIRTIP ATIN''..

>Toz Pémßé hayaLLérin karanLık qöLqésiyim...

ßoşLuqun kuLesinDe asıLı kaLdım .SaLLandı hayaTım ve ayakLarım..hoşçakaL hayaT.!'qidişaTı qözüm pek tutmaDı.

[>aqLama..! Hém ßaq aqLiiOrmuyum ßén hiiC..? aqLarsaN qıızarıır qösLériiN.. ßosuLur qüséLiiqiN..!! : ))[/size]

>Yüz Werip Adam Ettiysem Sıfırla Carpar Yok Ederim.herqesss burayaa TIq yapp neLer warr Wink

>SeninLe doĞdu seninLe öLdü hüCreLerim..Gittiğin günden beRi dön die heCeLerim..!

>isTédiqin kadaR zırLa !! çoLuk ÇocukLa i$im oLmass.

>zOrdur 18 ya$inda öLmek, Dahada zOru SevgiLini arKada$inin KoLunda görmek !!!

>sen qeÇtin yine ben sınıfta kaldım;ßir tüRLü yanına uLa$amadım.Sevda sınavınDa teşeqqüR aLdım;İhanet dersine çaLışamadım.

>Zaman Değilmiş Gideni Geri Getiren.Aslında Zamanmış Var Olanı Götüren..

>Aramıyorum kimseyi oLması gerekenLer zaten yanımda, s.ktir oLup gidenLer kimin umrunda..

>Laf sOkma gißi şuurSuzca çaßaLara gimeyiniz..!!kApak üstüNe kapAk veRir tefaLe nuMune die yoLLArmMmm!!!

>O ßenim Günde Kaç Defa Nefes aLip Verdiqimi HesapLardı.ßenSe Simdi O' nun Kaç KisiLe Nefes NefeSe KaLdıqını ßile HesapLayamıOrum.herqesss burayaa TIq yapp neLer warr Mad

>Kü¢ük ßi ı$ıq ßi µmµt Sadé¢é...ßøquLmâq iStémiyrøum sénSizh ßi Kö$é|)é.

>Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum..

>ŞerefsizLik Son moda bakıorumda herkez ayak uyduruyo, Bu modaya (!)

>ßânâ y0L véRéné ßén 0toßan KuraRımMm.

>Sen giderken ben dönüyordun diyenler. Birgün beraber gideLimde kim önce dönüyor göreLim

>aH Mari0 CocuqLuum senn maniTanı kurtarmaqLa qçTi..

>isTer mavi qözLüsünü isTer yeşiL qözLüsüNü seç eRkek miLLeti değiL mi vuR tekmeNi qeç xD

>RüyamDa Mevlana'yı Gördum Bana ''seN qelmesenDe oLur'' dedi.xD

>aLayına qiDermi$ sn önCe korKmadn ßaqqaLa qiD=)

>Seni tanıdıqımda SüsLü Bir Sokak köpeğiydin..SEwimLiliğine aldanıp,,gnLmde kulübe yabMama ramen evCilleşTiremedim Seni...haLa her Aldıqın Kokunun Peşine gidiyorsun !!

>ProfiLin qseL oLsa né yzar nasıLsa içindqi ßi Ka$*R xD

Yatakta ve Batakta Eşi iyi Olmayan Eline Mahkumdur. herqesss burayaa TIq yapp neLer warr Wink

[ßenim HiJ ßi Zaman kayßm oLmaz isTeyen yanımDa isTeyen yoLundadıR

[Ey salak qençLik. ßu kutsaL vatan msn'den-eMaiL'den atıLan mesajLarLa kurtuLmaz. ÖküzLüqün Lüzumu yok ...

herqesss burayaa TIq yapp neLer warr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2010 size neLer getirecek