RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okul kantinleri aile birliklerine verilecek

YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

Okul kantinleri aile birliklerine verilecek Empty
MesajKonu: Okul kantinleri aile birliklerine verilecek   Okul kantinleri aile birliklerine verilecek Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009 - 15:56

Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsisli okul ve kurumlardaki büfe, kantin, kafeterya ve sosyal amaçlı salonların okul aile birlikleri tarafından işletilmesi için İl Genel Meclisi’nden karar çıkması bekleniyor.

Valilik, İl Genel Meclisine Isparta’da Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’na tahsisli okul ve kurumlardaki büfe, kantin, çay ocağı, yemekhane, kafeterya, bahçe ve boş alanlar ile, spor, konferans ve sosyal amaçlı salonları, okul aile birlikleri tarafından işletilmesi veya işlettirilmesi yönünde önerge verdi.

Teklifte Valilik ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü arasında yapılacak protokol hükümleri doğrultusunda, eğitsel, sosyal, sportif, kültürel ve ticari etkinliklerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gözetiminde, 5 yıl süre ile okul aile birliklerince işletilmesi veya işlettirilmesi hususunda karar verilmesi istendi. Teklifi değerlendiren il Genel Meclisi üyeleri, gündem maddesini Eğitim ve Plan Bütçe Komisyonu’na havale edilmesine oy birliği ile karar verdi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OkuL Müdürünün VeLiye GönDerdiği MekTup