RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Narkoz - Benim Kavgam FuLL ALbüm (Tek Tek İndirebilirsiniz)

YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

Narkoz - Benim Kavgam FuLL ALbüm (Tek Tek İndirebilirsiniz) Empty
MesajKonu: Narkoz - Benim Kavgam FuLL ALbüm (Tek Tek İndirebilirsiniz)   Narkoz - Benim Kavgam FuLL ALbüm (Tek Tek İndirebilirsiniz) Icon_minitimePtsi 2 Şub. 2009 - 14:31

Kadiköy Acil bünyesinde çalismalarini daha önceden dinledigimiz Giyotin (Narkoz & Fersah) grubunun üyesi Narkoz bu sefer solo bir albüm çalismasi ile karsinizda. "Benim Kavgam" isimli bu solo albümde Narkoz'a yine Kadiköy Acil tayfasinda Selo, Mel,Despo,Firar, Char-Lee yani sira Cashlof ve Ezel eslik ediyor. 8 parça ve bir interlude'dan olusan albümün altyapilarinda enstrümentaller disinda Roka, Rapozof, Puma, Sipsak imzalari var.
"Narkoz - Benim Kavgam"

Tracklist

Narkot ft. Despo - Sus

Narkoz ft. Char-lee - Olmaz Öyle

Narkoz ft. Selo & Mel - Benim Kavgam

Narkoz ft. Firar - Usa

Narkoz - İnterlude

www.realrap.org.mp3.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Narkoz ft. Mel - Dans Et

www.realrap.org.mp3.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Narkoz ft. Cash Flow - Bir Melodi Bir Sayfa

www.realrap.org.mp3.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Narkoz ft. Ezel - Sıcaklıgın

www.realrap.org.mp3.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Narkoz ft. Firar - Ayrı Gayrı

Şarkıların üzerine tıklayarak teker teker indirebilirsiniz,iyi dinLemeLer.

Narkoz - Benim Kavgam FuLL ALbüm (Tek Tek İndirebilirsiniz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Frekans - İLkbahar İntiharLarı (FuLL ALbum)
» Sagopa Kajmer - E.p 5 ( Kör Cerrah ) Full Albüm [2009]
» İsTe o quchuk kiZ beNim ...
» İbrahim TatLıses - KaL Benim İçin
» ViLdan Atasever: Benim en iyi dosTum aiLem