RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eMo RocK . . .

4 posters
YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008 - 10:15

Eski yerini kalbimde arama, sen gözümden akan sele karistin...

αşıк вiя єякєк уüz ανυкαттαη ∂αнα çσк ∂σℓαρ çєνiяiя

SeweRek unuTmak oLur işMi ßiLeRek Uçuruma Önden AtLaNıRmıki...KayBeTTiqiNin YeRiNe Kim oLsa DoLduraMaZ YeRiNi Hep ßoş ßıRaKıCam...!

Tek Yürek Tek Bilek!Kralına Tek Kurşun..

kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn .

RüzgarLarı ßekLerim Penceremde, GeLmiceğini ßiLe ßiLe..GeLsede Deva OLmaz Kokunu Getiren RüzgarLar, GözLerimdeki Yaşı SiLmeye

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Ya Sahip Olursun ßana ßu Hayatta Ya Hayal oLur KaLırım RüyaLarında Ya $arkın oLur DoLanırım DudakLarında Ya Uzaktan geLen Ses oLur KaLırım kuLakLarında

sesi sevdadır suskunluğumun;
suskunluğuna sevdalandığım sevgili yüreğinin gülüşünde sakla beni....

Dünya bir film açılır perden Mutlu sonda yok kaçar hep senden Nefret edersin seyircilerden Sahnesi gerçek tek oyun ölümdür

Kinim Öfkem Nefretim Herşeyim Korkular Sİzin İntikam Benim Aşk Dostluk Yalan Sevgi Sahte Hoşgeldiniz Şimdi Cehennemime

Seni Içeren Masallarim Anlatilacak Kadar Kisa Degiller

UzakTaki yakıNım...
SeNi özLemeNin nedemek oLduğuNu Sor bana...

yetmiŞ iki DiLde anLataßiLirim...

Kitaßını YazaßiLirim sayFaLaRca....

1. yalanlar bitmez dudaklar susmayinca sevgi olmaz gözler isil isil bakmayinca

2. Seni Günde bir kere düsünüyorum , o da 24 saat sürüyor...

3. Dünyada bir cok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layik bir insan var o da su an mesajimi okuyor

4. Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kiz da mesaj okuyor..

5. En agir isçi benim . Çünkü 24 saat seni düsünüyorum.

6. seni sevecek kadar yasasaydim olumsuz olurdumm

7. Rüyalarin en güzelini görürken Allah'in seni korumasi için gönderdigi melegin kanatlari öyle büyük olsun ki;en masum aninda sana kimseler zarar veremesin (belki o melek ben olurum, bi zmnlar öyleydim ya…….!!)

8. umutlarinin bittigi yerde düslerine sarıl;düslerini paylasacak birini ararsan ben burdayım
Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam.. AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim.. Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeCuma 9 Ocak 2009 - 20:12

ZaoL qüseLLer!
FaTaL!Ty

Lakap : P!skpæt

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeCuma 9 Ocak 2009 - 20:24

Güzeller içlerine biraz sago karışmış... Smile
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 16:52

yasıqqq yhaa FaTaL!Ty sen geddin yorumLarın qaLdı
Laughing Laughing
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 16:54

xD xD BNCeDe yasIq oLdu Amaa ...
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 16:57

yasıq déiL çooqqq éi oLdu ...
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 17:00

xD xD LafLar yemeDii ! hahhaha
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 17:02

aynén öLé...Nésé sohbétté qonuşaLım bunLarı qonuyu qaynadmayaLım... xD
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

eMo RocK  . . . Empty
MesajKonu: Geri: eMo RocK . . .   eMo RocK  . . . Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009 - 17:02

eeD ! x)

eMo RocK . . .
1 sayfadaki 1 sayfası