RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kéndini anLatsana bana

2 posters
YazarMesaj
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

kéndini anLatsana bana Empty
MesajKonu: kéndini anLatsana bana   kéndini anLatsana bana Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008 - 22:14

Bana kendini anlatsana biraz. Hedeflerini, düşüncelerini, duygularını aç bana ve hislerini. Yarım kalmışlıklarını ve fazla geldiklerini söyle bana. İstersen ocağa bir demlik koyalım ve demlensin sohbetimiz. Bu sefer yürekli birşey yapalım. Cesaretli olalım ikimizde. Her kelimemizde gözlerimiz gözlerimize kilitli olsun. En masum halini göster bana ve en masum halimle seyre dalayım seni... Bana kendini anlat... Bu sefer farklı birşey yapalım seninle. Tenlerimiz tenlerimize değilde bu sefer ruhlarımız ruhlarımıza dokunsun. Karşında oturup öylece ruhumla ruhuna dokunayım senin ve al ruhum senin olsun. Bana kendini yaşat. En baştan başla kelimelerine ve en derinlerini aç bana. Bırak olduğun gibi kal. Olduğun gibi yaşamalıyım seni ! Bu sefer yürekli olsun yaşanılan. Tüm yaşadığımız yalanlara inat bu sefer gerçek olsun ne olur. Bu bir yalvarış veya bir isyan değil. Bu bir istek, bir dilek. Çünkü bir yalvarışla ve isyanla gelemem sana. Bunu yapamam. O hallerim fırtınalı olur benim. Oysa ki ben sana en durgun, en saf halimi sunmalıyım. Gelişimde böyle olmalı sana ve sende kalışımda. Bu sefer bırak adı o, bu, şu değil ! Bu sefer adı aşk olsun !
maNNaq-kisz!

maNNaq-kisz!

MesajKonu: Geri: kéndini anLatsana bana   kéndini anLatsana bana Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008 - 21:09

paylaşım için teşekkr
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

MesajKonu: Geri: kéndini anLatsana bana   kéndini anLatsana bana Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008 - 13:30

Rica eDerİm... I love you

kéndini anLatsana bana
1 sayfadaki 1 sayfası