RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiç AnLamadın Ki Sen Beni :(

YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

Hiç AnLamadın Ki Sen Beni :( Empty
MesajKonu: Hiç AnLamadın Ki Sen Beni :(   Hiç AnLamadın Ki Sen Beni :( Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008 - 18:29

Ne güzel bir sözdü istediğim senden,ne de bana uyduracağın yalanlar.. Ben sana hiç bana değer ver demedim ki.. Beni anlamanı bekledim sadece.. Oysa ki her şey küçük bir yalandı senin gözünde..

Ben sana beni kandır demedim.. Sevmiyorsan 'sevmiyorum' diyecektin ve bitecekti.. Sana nolur konuş benimle diye yalvarmadım ki..

Ben zaten vazgeçmiştim senden.. Sen girdiğinde hayatıma nasıl hüzünlüysem,aynı hüzünle uğurlayacaktım seni.. Gözlerindeki o pırıltının kaybolduğu her halinden belliydi işte,anlamıştım.. Sen de bitirmiştin,gidecektin..

Alıştırmıştım ben kendimi.. Seni YABANCI kabul etmiştim bile.. Gidecektin ve bitecekti..

Ama sen beni hiç anlamadın ki..
Hani ''sevgi bedelsizdir,masumdur.. Meleklerin kanatlarından dökülür.. '' derdin, ve bunu diyen sen,bana bedel ödettin ya.. Beni hiç anlamadın demekti.. Ben senin gözlerine bakarken eriyen değildim.. Ben aşkından ö* değildim.. Ben bir damla gözyaşına canımı feda edecek olan değildim.. Hiç abartı sevmedim ben,benimkisi masum bir bağlılıktı sadece..

Sen bunu hiç kabullenemedin ki..

Sen dünyayı kendi gözünden gör diye,etrafındaki tüm gözleri kör ettin,kalpleri körelttin..

Her bir hata için,yüzlerce bedel ödettin..
Vazgeçtim senden,
Anladın mı?

Yo,yo..
Sen beni hiç anlamadın ki!!

Gitmek kolaydır gidildiğinde unutulur herşey
Yeniden filizlenir toprak yeniden sever insan DİMİ..????

Hiç AnLamadın Ki Sen Beni :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son kez geL KurTar beni
» Benı Sevıyor Musun...?
» ÖLDÜR BENİ ANNE
» Beni GüzeL HatırLa
» Bu ülkede beni anlamadılar