RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bayLar sıK söLeDiğinizZ 7 yaLan xD xD

YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

bayLar sıK söLeDiğinizZ 7 yaLan xD xD Empty
MesajKonu: bayLar sıK söLeDiğinizZ 7 yaLan xD xD   bayLar sıK söLeDiğinizZ 7 yaLan xD xD Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008 - 14:10

Erkekleri kırmızı alarm anında kurtaran en önemli yalanları...

Güzel giden bazı ilişkilerde doğruları söylemenin bazen kötü etkileri olabiliyor. Diğer yandan da, pek çok erkek,hayatını kolaylaştırmak için sevgilisine karşı bir ya da iki gerçeği çarptırır. Bunun kötü bir davranış olduğunu düşünmüyoruz ve hatta aşağıdaki senaryolardan birkaçının sizi mutlu edebileceğinden de eminiz. Ama siz yine de kendi kararınızı kendiniz verin.

1-"Özge'yi çok seviyorum ya!"
En yakın arkadaşınızın adının özge olduğunu düşünürsek, sevgilinizin bu cümleyi kurması hiç de şaşırtıcı olmamalı. Onunla olmadığınız zamanın çoğunu beraber geçirdiğiniz arkadaşınız hakkında kötü konuşabilmesi tabii ki mümkün olamaz. Siz, Özge'nin muhteşem bir insan olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama muhteşem kelimesinin anlamı, sevgilinizin kafasında başka çağrışımlar yapabilir. Arkadaşınız sizin deli gibi güldüğünüz o esprileri yaparken, erkek arkadaşınız gülmek için kendini zorluyor olabilir. Ama yine de onu sevmek için çabalaması, hatta bu cümleyi kurması bile size ne kadar değer verdiğinin işareti.

2-"Üzgünüm..."
Bir erkek bu kelimeyi kullandığında, kafasının karışık olmasından çok pişmanlık yaşıyor demektir. Çoğu erkek, neyi yanlış yaptığını bilmeden pek çok kadından özür dilemiştir. Bunun sebebi ise. karşısındaki kadının verdiği tepkiden korkması olabilir. Eğer sevgilisi kızıyorsa, özür dilemesinin beklendiğini düşünür ve istenileni verir. Bir erkek size "Üzgünüm" dediğinde, ne için üzgün olduğunu ona sorun. Eğer "Yaptığım her şey için" gibi garip bir cevap verirse. neyi yanlış yaptığını bilmiyor demektir.

3-"Emre'yle görüşmem lazım."
Bir erkeğin, en samimi erkek arkadaşıyla bir konu üzerine görüşmek istemesi garip olabilir çünkü erkekler genel olarak pek konuşma sevdalısı değildir. Yani erkek arkadaşınız size Emre'yle konuşması gerektiğini söylediğinde bu, karşılıklı oturup dertleşmek yerine oturup maç izlemek veya PlayStation oynamak anlamına gelebilir. Gerçekten konuşacakları zaman ise, genelde sohbetleri “Ya boşver takma kafana. Gel bir oyun oynayalım da kafan dağılsın" şeklinde sonlanır.

4-"Telefonum her an kapanabilir."
Erkekler bu cümleyi kurduklarında bilin ki telefonu bir an önce kapatmak istiyorlardır. Ne telefonunun şarjı bitiyordur, ne de çekmeme durumu vardır ve gerçekte evinde televizyonun karşısında oturuyordur. Bu, sizinle konuşmaktan sıkıldığı anlamına gelmez. Aslında o ana kadar sergilediği performanstan çok memnundur ve telefonu bir an önce kapatmayı istemesinin sebebi de o seviyeyi korumak istemesindendir.

5-"Köpeğini/kedini çok seviyorum."
Özellikle erkek arkadaşınızla beraber yaşadığınız durumlarda, onun bu cümleyi kuruyor olması çok da şaşırtıcı olmamalı. Çünkü eve geldiğiniz anda eğer sevgiliniz de evdeyse, kedinize veya köpeğinize gösterdiğiniz ilgi onu kıskandırır. Sanki beslediğiniz hayvan size yanıt verebilecekmiş gibi "Acıktı mı benim aşkım?" demeniz bile onu sinirlendirir ve "Benim de canım yok mu!" gibi düşünmesine neden olabilir. Rekabete katlanamazlar ama yine de uyumlu gözükürler ki istedikleri ilgiye kavuşabilsinler.

6-"Bana bir saniye izin ver."
Sevişmenizin en güzel yerinde birden tuvalete gitmek için kalktığı ya da o güzel seansı kafası çok dolu olduğu için kestiği oldu mu? işin doğrusu, erkek arkadaşınızın kafasındaki; seks seansının bittiğidir. Sevişme, sizin istediğiniz ya da onun istediği kadar uzun sürmemiş olabilir ama o bunu kabullenmek istemez. Erkekler, böyle bir şeyi kabullenmek yerine dikkatlerinin dağıldığını söylemeyi tercih ederler. Siz en iyisi bu konuyu fazla kurcalamayın.

7-"Sadece şaka yapıyorum."
Bu cümle, bir erkeğin, yarattığı karışıklıktan çıkmak için kullandığı en bilinen taktiğidir. Bir arkadaşınız, ailenizden biri veya sîzin hakkınızda kendisine göre doğru bir şey söylemiş ve sizi üzmüş olabilir. Böyle bir şey diyerek olayı şakaya vurup hasarı düzeltmeye çalışmaktadır. Şu senaryoya bir bakalım: Cem, boş bir anında kız arkadaşına eğer onunla birlikte olmasaymış kız kardeşiyle çıkabileceğini söylemiş ve sevgilisi çıldırmış. Cem ise "Sakin ol. Sadece şaka yapıyordum" demekle yetinmiş ve bu şekilde kendini kurtarmış..

bayLar sıK söLeDiğinizZ 7 yaLan xD xD
1 sayfadaki 1 sayfası