RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

<<Gerçek Herzaman Görünen Degildir>>

YazarMesaj
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

<<Gerçek Herzaman Görünen Degildir>> Empty
MesajKonu: <<Gerçek Herzaman Görünen Degildir>>   <<Gerçek Herzaman Görünen Degildir>> Icon_minitimePtsi 17 Kas. 2008 - 13:14

david vali olmaya adaydı.seçim kampanyaları çok yorucu geçiyordu.bir yeri aramak isterken aceleyle yanlış çevirdiği telefonda karşısına çıkan şarkı gibi sesle karşılaşınca şaşırdı.özür dileyip kapattı.ama o ses aklından hiç çıkmıyordu..

ertesi sabah yine o numarayı aradı.kendisini tanıttı.konuşmaya başladılar.konuştukça kızdan daha çok etkileniyordu.günler geçti.hergün onunla konuşuyor ve onun sesini duymadan güne başlayamıyordu.aylar geçmişti.seçim kampanyası hızlanmıştı.david aklından ve kalbinden çıkaramadığı o kızla evlenmeyi düşünmeye başlamıştı.danışmanı "evlenirsen oyların yüzde 10 artar" dedi.david neden olmasın diye düşündü ve yine telefonu çevirdi.hiç nefes almadan evlenmek istediğini söyledi.genç kız biranda sessizleşti."henüz beni görmediniz,ya beyenmezseniz" dedi.david ise bu kadar güzel sesin ve kalbin sahibi çirkin olamaz herhalde diye düşündü ve ertesi gün buluşmak üzere sözleştiler..

david heyecanla buluşacakları yere geldi.biraz sonra uzaktan yanında köpeği ile güzel bir kız geliyordu.gözlerinde güneş gözlüğü,elinde beyaz bir baston vardı..bu kız kördü!!

kız david ile buluşacakları havuzun yanına kadar gelmişti.bu david in telefonda konuştuğu meleğiydi.david,şaşkınlıkla bakakaldı."ne yapmalıyım" diye düşündü.herşeye rağmen onun elini tutup konuşmalı ve evlenmelimiydi?yoksa kaçıp gitmelimiydi?ikincisini tercih etti.kızın yanından sessizce çekip gitti..

david,günlerce kendisini bekleyen o kızın hayalini unutmadı.bazen eli telefona gidiyor "o gün işim çıktı gelemedim" diyerek herşeye yeniden başlamayı düşünüyordü..

günler geçti.david seçimi kaybetti.avukatlık mesleğine geri döndü.o gün tecavüz davasında sanığı savunacaktı.adliyeye gidip yerine oturdu.david başladı ve ilk tanığa sorularını sordu.moralini bozmamak için karşı tarafın avukatına bakmamıştı bile.soruları bitince yerine oturdu ve tekrar dosyayı incelerken karşı tarafın avukatının sesini duydu.bu ses çok tanıdıktı.başını kaldırdı ve dikkatle baktı.saçlarını sımsıkı yapmış yuvarlak topuzlu,menekşe gözlü güzel mi güzel bu avukat,o gün parkta bıraktığı kız olabilirmiydi?yoksa hayl mi görüyordu?

2 saat sonra dava bittiğinde avukatı bahçede yakaladı.tam konuşacaktıki o çizgi halindeki dudaklardan bir ses duyuldu...

"o gün parkta sana şaka yapmak istemiştim.herşeye rağmen beni isteseydin, cesurca yanıma gelip bana "meleğim" deseydin,ya da 1-2 saniye daha bekleyebilseydin,zaten gerçeği öğrenecektin.oysa sen kendi kalbini sınavdan geçirdin ve başarısız oldun"..

ve telefondaki melek yürüyüp gitti...

<<Gerçek Herzaman Görünen Degildir>>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» geRçek a$k.. :(:(:(
» gerçek görüNmek Zorunda mı?
» [Herkes Baksın] Çok iLginç ama gerçek
» gerçek bir hikaye öLme noLur :(
» ÇiKoLaTa AşKı SayesiNDe GeRçEk YaşıNıZı ÖğReniN!!! xD