RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ADi MezaRLık ßeKÇisii..

YazarMesaj
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

ADi MezaRLık ßeKÇisii.. Empty
MesajKonu: ADi MezaRLık ßeKÇisii..   ADi MezaRLık ßeKÇisii.. Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008 - 15:18

vaktin birinde bi karı kocanın kzıları ölmüş kıız gömmüşler başlamışlar yas tutmaya ardan bi kaç gün geçince kız annesinin rüyasına girmiş anne beni burda kirletiyorlar ne olur yardım et idye yalvarıyomuş kız bu bir gün iki gün derken bunu eşine anlatmış adamda karısına kızmış rüya demiş bu sefer adam rüyasında kızını görmeye başlamış baba anneme niye inamıyosun kızını burda kirletiyorlar baba beni ne olur kurtar demiş babası yine önemsemmiş bu böyle devam ederken adam hocaya anlatmış olanları hocada bu rüya sana yağılan çağrıdır mezarı açtırın demiş neyse bürokratik işlemler yapılmış anne baba ve mezarlık görevlileri mezarı açmışlar bide ne görsünler mezar boşmuş kızın cesedi yokmuş anne bayılıp ayılmaya başlamış herkes tabi şaşkın durumdayken biri kadını alın şurdaki mezarlık bekçisinin kulübesine götürün demiş adam karsıını almış kulübeye gitmiş orda duran eski divana karısını oturtur oturtmaz divanın altından bir el düşer gibi dışarı çıkmış bide bakmışlarki kızın cesedi divanın altında mezarlık bekçisi kızı çok beğendiğinden herkes gidince mezarından çıkartıp kıza tecavüz ediyormuş adamı yakalamışlar ve suçunu itiraf etmiş adamı hapse atmışlar kızın babası yine rüyalar görmeye başlamış bu yapılan yanına kalmıcak sen merake tme diyomuş sürekli biri ve aradan kısa bi süre geçmeden adamınhapiste kendi kendine kafasını duvara parçalıyarak öldürdüğünü görmüşler ADi MezaRLık ßeKÇisii.. AiADi MezaRLık ßeKÇisii.. EekADi MezaRLık ßeKÇisii.. Bn

ADi MezaRLık ßeKÇisii..
1 sayfadaki 1 sayfası