RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FoRuM TaNıTıMı

YazarMesaj
$hMaRiq_qizH

FoRuM TaNıTıMı Empty
MesajKonu: FoRuM TaNıTıMı   FoRuM TaNıTıMı Icon_minitimeSalı 7 Ekim 2008 - 15:07

a) - Yeni Konu Açmak: Yeni Konu açmak için üye olmalısınız. İlgili forum kategorisine girip sol üst kısımda bulunan "Yeni konu" butonuna basarak konu açabilirsiniz.

Konu açarken dikkat edilmesi gerekenler: Konu açmadaki en önemli şart açılacak konunun daha önceden açılıp açılmamasına dikkat etmektir. Konu açmadan önce mutlaka açacağınız konunun forumda var olup olmadığını araştırınız. Arama motorunu kullanınız. Örneğin burs hakkında konu açacaksanız forumda burs ile ilgili araştırma yapınız. En ufak bir bilgiye rastlamadıysanız konuyu açabilirsiniz. Konuyu açarken konuya vereceğiniz başlıkla içeriği birbirini destekler nitelikte olmalıdır. Özellikle "Slm","mrb" gibi başlıkta konu açmayınız. Konuyu açacağınız kategori de önemlidir. Örneğin, Tercih ile ilgili foruma tercih ile ilgili konu açmalısınız.
Konu açarken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise açacağınız konunun başkalarını ne kadar ilgilendirdiğidir.
Örneğin: "Ben şu myo da okuyorum şu derslerim var şu oldu bu oldu ben şimdi ne yapayım" gibi konuları açmayınız. Bu tip konuları forumda mevcut olan "Sorularınızı bu konuda sorabilirsiniz" konusuna sorabilirsiniz. Ayrıca diğer sorularınızı da bu konuda sorun.

NOT: "Makale" başlıklı foruma sadece forum yöneticileri konu açabilir. Diğer kullanıcı grupları bu foruma konu açmaları için yöneticilerden onay alması gerekir.

b) Konu cevaplama araçlarının kullanımı: Forumda ard arda mesaj yazmak yasaktır.
https://chadlaq-liseliler.yetkin-forum.com

FoRuM TaNıTıMı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum HakkınDa şiKayetLer