RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...

2 posters
YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Empty
MesajKonu: uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...   uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008 - 19:19

Bır qun qeLir
Bir Gün gelir.Bir insanı paylaşmak için yaratıldığını anlarsın.O insan yaşamına girer, kalbine , düşüncelerine , diline girer.Her şeyde onun iyiliği ve güzelliği için çırpınır durursun.Öyle bir savaşa girersin ki o insan için.Çünkü kendini paylaşmaz, sadece onu paylaşmak istersin.Çünkü senin paylaşımın sözkonusu değildir.Bu aklına bile gelmez.O insanı paylaşmak için, o insan için göndermiştir seni Tanrı.Ve sen dönüp dolaşırsın o insanın kalp çemberinde , gönül evinde.Tek istediğin odur, ama bunu asla kendin için istemessin; O insan için istersin. Ve senin uğruna ölebileceğin o insan farkına varmaz senin.Sense görmezsin bunu. Aldırmazsın ona.Elinden geldiği kadar yaşamaya çalışırsın o insanı.O insan görmez seni.Görmez, görmez, görmez...
Öyle çok görmez ki seni, bırakıp gitmek zorunda kalırsın onu.Farkına varmadığı gibi senin etrafında olmanıda garipser, senin onu yaşamanı engellerkoyar. Seni ona terketmeye zorlar her haliyle. Sen ölürsün. Ölüp ölüp dirilirsin o zaman. Kendinle savaşın içindesindir. Ona en iyi sevgiyi veremediğin için gücenirsin kendine.Tanrı'ya yalvarırsın o insan için.Acılarını yüklenirsin o insanın. Ama o insan acılarını yüklendiğini bilmez, kendi acılarında boğulup daha çok acı verir sana. Ve o kadar çok kapar ki kapılarını sana sen onu bırakmam zorunda kalırsın en nihayetinde. Ve evet terketmek dışında birşey yoktur sana düşen.Bir şeyin farkında değilsindir. O insana en güzel sevgiyi veremeyişinde boğulup kahrolurken, o insan belki de sana dönmeye başlamıştır.Ve bir dün terkedip gidersin onu. Belki de senin terkedip gittiğin gün o seni aramaya başlamıştır.Ve seni aradığı gün yanında bulamadığı için kahrolur, kızar insanlara."işte sen de onlardansın.Sen de bırakıp gittin.Hepiniz aynısınız."deyip küser insanlara.Oysa durumu bu konuma getiren tek şey onun seni zamanında görmemesi, gözlerini kapaması ve seni yanında istememesidir. Evet o insan terkedildiği için kahrolur ama bilmediği şey gidenin, terkedenin beraberinde götürdüğü kahırdır.Asıl o giden senin mutluluğun olamadığı için nasıl cebelleşmektedir kendisiyle bilemezsin. Senin onu görmemen onun için ne acıdır.Ve seni ardında bıraktığı için nasıl acı çeker bilmezsin.Evet yalnız terkedilenler değil terkedenler de acı duyarlar...Hatta belki daha çok acı duyarlar.

Ve sen sevgili...Sen beni seni terketmeye mecbur ediyorsun.Öyle çok yorgun düştüm ki seni ararken. Evet hayatımı ve canımı koymuştum senin yoluna. Sense dönüp gittin.sustun. Seni paylaşmak için gönderildiğimi görmedin bile. Ben seni her halinle, her şeyinle sevmiştim.
Ama biliyorum.Gideceğim. Beni bunu yapmak zorunda bırakacaksın.Gideceğim ama sanma ki sensiz gideceğim. Seni kendimle birlikte götüreceğim. Ve yaşayacağım her anımda senden olamadığım için acı duyacağım. Öylesi bir acı olacak ki bu, ölüp ölüp dirileceğim bunda.Ve sen bilmeyeceksin. Belki de sen içinde " O herkes gibiydi. Terketti beni" diyeceksin. Ben seni terketmedim.Ben seni seninle bıraktım yalnızca.
Acı duyuyorum çünkü ben senin ikinci senin olamadım.Ben senden bir parça olamadım.Seninle olmayı beceremedim.Sendin bana kendini yasaklayan...Şimdi sensiz ne mi yapacağım.Seni var olduğundan daha çok seveceğim. Evet vazgeçmeyeceğim sevdamdan.Terketmiş olsam bile, bırakıp gitsem bile vazgeçmeyeceğim.
Biz bir olamayacağız biliyorum.Çünkü bunu istemiyorsun.Öyleyse gidiyorum ben de.Gidiyorum...
022_ÑéFRéT

022_ÑéFRéT

MesajKonu: Geri: uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...   uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008 - 9:13

DuRLaN NéRéYé TRéNiÑ GéLMéSiN! DaHa VaKiT VaR... BenDe GeLeBiLiRMiYiM...! Razz
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

MesajKonu: Geri: uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...   uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008 - 12:59

Laughing Laughing aDLasın sewdiqLerim sewenLerim çacup xD
022_ÑéFRéT

022_ÑéFRéT

MesajKonu: Geri: uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...   uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Icon_minitimeSalı 4 Kas. 2008 - 10:57

Ya$LaNDıK ArtıK AgIR HaRéKéT EDiYoRuz BİrAs BéKLé Very Happy geek
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

MesajKonu: Geri: uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...   uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR... Icon_minitimeSalı 4 Kas. 2008 - 17:37

oLmazz çacup hızLı hızLı xD

uzun ama muDLaKa oKuyun süPeRrR...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YaşLıLarda günDe 1 saaT yürüMek uZun yaŞaMın sıRrı
» Cok begendim okuyun
» Sonuna kadar okuyun +50 miş
» LiseLiye MekTup MutLaKa OkuYun
» AçıLDığı gibi BekLemeDen oKuYun