RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Recep İvedik'in ilk çıkışı =) %100 komik...tıkLa..

YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

Recep İvedik'in ilk çıkışı =) %100 komik...tıkLa.. Empty
MesajKonu: Recep İvedik'in ilk çıkışı =) %100 komik...tıkLa..   Recep İvedik'in ilk çıkışı =) %100 komik...tıkLa.. Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008 - 16:50

Muhabir:Efendim üstünüz, başınız ne böyle?

Recep İvedik:Önemli değil. O sigarayı böyle burdan atarken kalıyo üstümde önemli birşey değil. Kül ya geçer?

Muhabir:Peki olay nasıl oldu?

Recep İvedik:Haaa siz olayı soruyosunuz. Şimdi benim Halime Yıldız'lan hiç bir kişisel problemim yok. Kendisi benim iki üst katımda oturuyor. Gel bak böyle burdan yakalarsın. Kadrajını dışarı doğru yap.Kadrajı dışar-. Gördün mü onu gördün mü? Halime'nin daireyi gördün mü evladım. Ben genelde, benim hayatım burda geçer. Burda oturuyorum. Bunun bi sepeti var bitmek tükenmek bilmeyen lanet sepeti var bunun. Bi atıyo sepeti süt çekiyo. Şu mikrofonu tutan arkadaş alsın şunu elime fazlalık bu benim. Bi atıyo sepeti yoğur çekiyo. Bi atıyo sepeti gaste çekiyo. Bi atıyo ne çektiği belli değil boş çekiyo. Bi gün de dedim artık, ben bir içerim sonra burayada dizerim bunları. Dedim ki; Halime bak dedim. Dışarı böyle bana bak dedim, bayan bana dedim aşağıdan sepeti attın mı dedim markete söylede dedim iki tane bira çek ya. Komşuluk öldü mü? Dedi; gir içeri ayyaş manyak bişeyler bana. Ben de agrasif insanım, agresifim sinirliyim kompleksliyim! Kompleksli insanım ben! Ben öyle ettim bunun sepetini tuttum burdan böyle. Burdan tuttum bak tam böyle. Sepete asıldım, böyle asıldım sepete. Hee bu bileğine sarmış, sepetin ipini bileğine sarmış düşmesin diye asılınca gelmedi böyle. Bi daha asıldım sert. Bi baktım halime aşağı düşmüş. Bi fena oldum, bi kötü oldum agresifim kompleksliyim amma perdelerimi kaldırdığım zaman da son derece duygusal kedi gibi bir insanımdır. Fena oldum arka aşağı markete de söylemiştim ben iki tane bira onları bekledim. Bu aşağıdan haber geldi boynu kırılmış bunun. İki tane birayı çaktım kendime geldim. Şimdi duyduğuma göre arkadaş-. Salim ağabey! Salim ağabey, nereye? Markete mi, markete mi gidiyosunuz? Hee haberci arkadaşlar var da. Haberci diyorum arkadaşlar var da bitince geliyim ben de. Sil oraları iyi sil. İki tane de bira çaktım kendime geldim. Arkadaşlar sağolsun yalnız bırakmaz. Şimdi kendisi yoğun bakımdaymış, boynu kırıkmış. Ona burdan bi mesajım var söyliyim mi? Söyliyim mi mesajımı? Halime! Özledik seni, sepetlerini özledik, atmanı özledik. İnşallah yakın bi zamanda da sağlığına, şifana kavuş da gel. Burda bizede bi iki bira çekersin artık, lütfen! Tamam daha fazla konuşmam ben!

Recep İvedik'in ilk çıkışı =) %100 komik...tıkLa..
1 sayfadaki 1 sayfası