RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emo ve poLLyanna ...

YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

Emo ve poLLyanna ... Empty
MesajKonu: Emo ve poLLyanna ...   Emo ve poLLyanna ... Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008 - 16:35

şimdi olayın öznelerine göz atmak gerekirse, her olaydan bir mutluluk çıkartacak sevgi kelebeğine biz pollyanna diyoruz.

emo kid ise pollyanna' nın tersi. her şey onu mutsuz edebilir. birbirine sevgiyle sarılan iki yaşlı ihtiyar bile onu salya sümük ağlatabilir veya bir çocuğun doğması onun darmadağın olmasına bir etkendir. havada olan azot oksijen oranına dahi takabilecek seviyede olanları vardır, eğer mutlu olmak istiyorsanız uzak durmanız gerekir.

pollyanna ile emo kid yolda karşılaşırlar ;

pollyanna : selam kardeş, ne güzel saç, nerede yaptırdın ?
emo kid : güzel mi? bu saç güzel mi? bunun için harcanan zaman içinde dünyada 5 insan sigara yüzünden ölüyor.
pollyanna : öyle deme ama, ama o süre içinde doğan çocukları düşünsene, yeni yeni yumuk yumuk bebekler....
emo kid : evet bu boktan dünyaya gelen bebekler, hiç birisi ne kadar kirleneceğini bilmiyor, belki bir çoğu hastalıktan ölecek, küresel ısınmayı görecekler, savaşları görecekler.
pollyanna : lütfen böyle düşünme, o bebeklerin içinde belki bu dünyayı kurtaracak kişiler olacak, onların sayesinde dünya mutluluk yuvası olacak.
emo kid : yuva yuva, ne yuvası ya, şu an dünyada yuvası olmayan kaç insan var biliyormusun ?
pollyanna : (iç ses) la havle... (dış ses) şurada olan evi görüyormusun, hani bacası tütüyor.
emo kid : evet görüyorum, dünyayı kirleten, geleceğimizi karartan, zehir akıtan bir baca.
pollyanna : ha işte o baca sana ... yettin ulan dengesizi hayatımı zindan ettin git başımdan..
emo kid : kimse beni sevmiyor ühü ühü

e: pollyanna neden çirkinim ben?
p: çirkin emo kid yoktur bakımsız emo kid vardır.
e: peki ne yapmalıyım?
p: makyaj.

bu diyalog emocanların makyaj yapmaya ba$lama miladıdır.

e: annemden ve babamdan nefret ediyorum
p: annenden ve babandan nefret etmemelisin,onlar seni seviyorlar
e: beni kimse sevmiyor,ben yalnızım
p: bi siktir git çay koy
e: ama ama ama..ühühühü
görüldüğü üzere pollyanna'yı bile çileden çıkaracak kadar saçma ve karamsar diyaloglardır
bunun için bir emo kid ile diyaloğa girmemek en mantıklısı olacaktır*

e : hayat çok boktan
p : olur mu hayat süper
e : olur mu hayat çok boktan
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

bartuc : hah kısa devre yaptı . argo konuşurum ama bilimsel açıklama da yaparım hani... karşıt parçacıklar bir araya geldiğinde nasıl büyük bi güçle patlarlar ya hani * işte bu armutbeyinlileri yanyana getirmicen hacı. dünya için kötü olur. bırakın biri köşesinde burnunu çeksin diğeri çiçek koklasın

polyanna: ne kadar güzel bir gün değil mi?
emokid: güne$i göremiyorum ben. [gözlerine perçem dü$mü$ garibimin] Laughing Laughing

Emo ve poLLyanna ...
1 sayfadaki 1 sayfası