RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

goThic küLtür waqaLarı

YazarMesaj
seRy-qaTiL.!

seRy-qaTiL.!

Lakap : uqaLa x) x)

goThic küLtür waqaLarı Empty
MesajKonu: goThic küLtür waqaLarı   goThic küLtür waqaLarı Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008 - 22:32

Gotik kültürü hayat tarzı olarak yaşayan insanlar farklı görüntüleri ve dawranışları nedeniyle şiddete maruz kalabiliyorlar.

Kısa bir süre önce İngiltere,Londra da yaasayan Tasha Maltby ve erkek arkadası Dani Graves de gotik kültüürn dezawantajlarından birini nasip aldı.

Çünkü müzik teknolojisi bölümünde okuyan bu çiftin ilğinç bir zewki wardı.25 yasındaki Dani.19 yasındaki sewgilisi Tasha yı boynuna bir tasma gecirerek tıpkı bir köpek gibi sokaklarda dolastırıyordu.

Ama çiftin asıl sıkıntısı sokakta onlara fırlatılan garip bakışlar değil, onları Bu otobüse köpekler binemez. diyerek otobüse alamayan bir şoför oldu.

Tasha Yaptıgı sey tam bir ayrımcılık hatta faşistlik.Ben kendimi bir evcil hayvan olarak we bu sayede de kolay bir hayat yasıyorum.Yemek yada temizlik yapmam,yanımda Dani olmadan hiçbir yere cıkmam.Size tuhaf gelebilir ama ikmizde cok muttluyuz.Bu benim kendi tercihim.Kimseye bir zararımız yok.diyordu

goThic küLtür waqaLarı
1 sayfadaki 1 sayfası