RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

L!S3L!M....

YazarMesaj
SeRseRy_CaDy*mM

SeRseRy_CaDy*mM

L!S3L!M.... Empty
MesajKonu: L!S3L!M....   L!S3L!M.... Icon_minitimeSalı 7 Ekim 2008 - 18:00

1.mektup (erkekten kıza)

Aklıma sen geldin birdenbire; Bırakıp gittiğimden beri ne yaptın liselim..? Hala bana lanetmi yağdırıyorsun..? Yoksa özlemim kavuruyor mu içini;? Sana yürüyemice dediğim o günü, kabuslarda görüp sıçrıyormuşsun. Sınıf sırasındaki ismimi karalamışsın. Attığın her adımda ismimi lanetle heceliyormuşsun. Arkadaşların beni konuşunca yüzün kızarıyormuş.Beni soracak olursan liselim senden ayrıldıktan sonra bir çok kzzla çıktım. Elbette keyfim iyidir. Sahi.. Senin ilk aşkın bendim galiba.. Ne kadar tecrubesizdin.. Çok çabuk bağlandın bana, hala bağlısındır, eminim. Umarım mektubumu alınca ümitlenmezsin. Benim defterimde geri dönmek yoktur bilirsin! Seninle güzel günler geçirdik. Hala hoşuma gidiyorsun. Hoş kızdın Liselim
Mutluluklar elveda LİSELİM!...

2.mektup (erkekten kıza)
Merhaba liselim...
Mektubumu alınca şaşırdın umarım. Dışarda arkadaşlarla buluştum. Önceki mektubumu yırtmışsın. Sanırım yanlış anladın. Amacım seni üzmek değildi. Yoksa seni severim bilirsin.Bana seni anlattılar. Beni çok sevdiğini, hüzünden sigaraya başlamışsın öylemi? Hemde çok içiyormuşkendine acı... Resmim elinden hiç düşmüyormuş. Herkese beni anlatıyormuşsun. Öl desem öleceğin doğrumu? Gel desem geleceğin, kölem olmak istediğin, bana taptığın doğrumu? şimdiye kadar böyle sevilmedim.. Korkuyorum sana aşık olmaktan. Soğuk sevgim içimdeki külleri değiştirdi..
Kıvılcımlar sevgiye dönüştü. Artık sevgin karşılıksız değil..
Seni Seviyorum LiSeLim!..

3.mektup (erkekten kıza)
Hayır LiseLim HaYir !...
Bunu bana nası yaparsın?Nasıl bir kalemle silip atarsın?İçime en büyük acıyı doktün. Beni düşünmekten yorgun düştün. Resmime bakıp haykırdığın yalanmı? Sesimin yerine yağmurları dinlediğin yalanmı? Hatalı olduğumu biliyorum. Biliorum beni sevdigini. Gözlerin yalancı değil..
Gururunu at bir kenara. Peki ya sen Liselim. Zarfta bu mektubu bulacaksın mutlu günlere dair.

Hayır yırtma onu, ne olur biraz daha tut. Kalbinle düşün çok düşün... Sen böyle değildin.Şunu iyi bilki Liselim.. Bu sana son seslenişim.. Belki gülün siyahını saçlarnn diye, karın beyazını sevdim tenin diye!
Bütün bunları sana yazıyorum Liselim
BeLki Bir Gün Seversin Diye!..

LiSeLi KıZıN CeVaBı

Eğer yolda liseli bir kız görürsen beni hatırla. Eğer gözleri buğulu başı yerde ise. Elinde sımsıkı tutuyorsa kitaplarını. Eğer yanı başında kavak yelleri esen bir genç varsa beni hatırla. Yanından geçerse dur ve bak. Kız ağlayacak olursa çaresizlikten küfürleri savuruyorsa aldırma, Senin acımadan bitirdiğin sevgimi hatırla!.. Şimdide sen acı çek benim gibi. İlk aşklar unutulmazmış yalan! Seni anmıyorum! Hatırlamıyorum! Çünkü buna değmezsin sen! Gece rüyalarıma girmiyorsun! Seninle hayal kurmuyorum artık. Seni sorduklarında kalbim çarpmıyor, Gözlerim dolmuyor. Evet duy bütün bunları sana söylüyorum...

Ama kendim "yalancı" diye haykırıyorum..
ÇünKü ; SeNi HaLa SeViYorUm LiSeLim!....

L!S3L!M....
1 sayfadaki 1 sayfası