RenkLi RüaLaR Shidéshii x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*

AnasayfashMaRıq-KaPıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ramazanım beni koridora iTTi şehit oLdu"

YazarMesaj
$hMaRiq-qizH

$hMaRiq-qizH

Lakap : ShMaRıq

"Ramazanım beni koridora iTTi şehit oLdu" Empty
MesajKonu: "Ramazanım beni koridora iTTi şehit oLdu"   "Ramazanım beni koridora iTTi şehit oLdu" Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008 - 23:53

"Ramazanım beni koridora itti şehit oldu"
Şehit Ramazan Tavşancı'nın hamile eşi hain saldırı sırasında yanında oturuyordu

Diyarbakır Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu servis aracına düzenlenen terörist saldırıda şehit olan polis memurları gözyaşları arasında toprağa verildi.

Seda ve Ramazan Tavşancı görev yaptıkları Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu'ndan evlerine gitmek için servis aracına binmişlerdi. Ramazan Tavşancı koridor, Seda hanım ise cam kenarında oturuyordu. Seda Tavşancı 4 aylık hamileydi. Hain saldırıda eşini gözleri önünde şehit ettiler.

Teröristler ateş ateş etmeye başladığında şehit Ramazan Tavşancı eşini koridora atarak kurtardı ama hain kurşun kendisine isabet etti.

4 yıl önce İstanbul'dan Diyarbakır'a tayin edilen polis Ramazan Tavşancı ile Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu'nda Evrak Arşiv Büro Amirliği'nde görev yapan eşi Seda Tavşancı iş çıkışı evlerine gitmek üzere servise bindiler. Bir anda ortalık karıştı. Seda Tavşancı olanları şöyle anlattı:"

"Görevden evimize, çocuğumuza dönüyorduk. Haince saldırdılar, Allah beni korudu, onu aldı. Ramazan beni hemen koridora itti. Bir polis ’Ateş edin vurun’ diye bağırdı. Ben ’Ramazanım da ateş ediyordur’ dedim ama meğer ilk kurşunda şehit olmuş. Sesler kulağımdan, görüntüler gözümün önünden hiç gitmiyor. Hep İstanbul’da olmak istediğini söylerdi. Şimdi sonsuza dek burada olacak"

Ramazan Tavşancı’nın cenazesi dün uçakla İstanbul’a getirildi. Polis eskortu ve 100 araçlık konvoyla Fatih Camii’ne getirilen Ramazan Tavşancı’nın cenazesi Edirnekapı Şehitliği’nde toprağa verildi

"Ramazanım beni koridora iTTi şehit oLdu"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.5 aylık bebek "Allah" diyerek öldü !!!!
» şemdinLide hain saLdırı 15 ŞEHİT
» ~♥~ ▲▲▲ "...""...Geç Kaldın...""..." ▼▼▼ ~♥~
» Okan BayüLgen'in merakLa bekLenen yeni şovu "Disko KraLı", bu gece KanaL D'de başLıyoR
» öмяüмe "ѕevdα" ĸαtαиѕιи